ERJ-U06D52R3V
MFR.Part #
ERJ-U06D52R3V
JLCPCB Part #
C2120641
Description
-55℃~+155℃ 125mW 52.3Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS