ERJ-U06D51R0V
MFR.Part #
ERJ-U06D51R0V
JLCPCB Part #
C2120733
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS