ERJ-U06D5113V
MFR.Part #
ERJ-U06D5113V
JLCPCB Part #
C2120754
Description
-55℃~+155℃ 125mW 511kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS