ERJ-U06D4871V
MFR.Part #
ERJ-U06D4871V
JLCPCB Part #
C4160535
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS