ERJ-U06D46R4V
MFR.Part #
ERJ-U06D46R4V
JLCPCB Part #
C2117750
Description
-55℃~+155℃ 125mW 46.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS