ERJ-U06D4320V
MFR.Part #
ERJ-U06D4320V
JLCPCB Part #
C3980862
Description
-55℃~+155℃ 125mW 432Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS