ERJ-U06D40R2V
MFR.Part #
ERJ-U06D40R2V
JLCPCB Part #
C4211635
Description
-55℃~+155℃ 125mW 40.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS