ERJ-U06D4020V
MFR.Part #
ERJ-U06D4020V
JLCPCB Part #
C4012573
Description
-55℃~+155℃ 125mW 402Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS