ERJ-U06D3921V
MFR.Part #
ERJ-U06D3921V
JLCPCB Part #
C4052052
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.92kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS