ERJ-U06D3833V
MFR.Part #
ERJ-U06D3833V
JLCPCB Part #
C4147462
Description
-55℃~+155℃ 125mW 383kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS