ERJ-U06D3741V
MFR.Part #
ERJ-U06D3741V
JLCPCB Part #
C4270862
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.74kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS