ERJ-U06D3572V
MFR.Part #
ERJ-U06D3572V
JLCPCB Part #
C2116301
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 35.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS