ERJ-U06D3093V
MFR.Part #
ERJ-U06D3093V
JLCPCB Part #
C2118523
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 309kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS