ERJ-U06D3092V
MFR.Part #
ERJ-U06D3092V
JLCPCB Part #
C4028011
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS