ERJ-U06D3001V
MFR.Part #
ERJ-U06D3001V
JLCPCB Part #
C3931911
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS