ERJ-U06D2743V
MFR.Part #
ERJ-U06D2743V
JLCPCB Part #
C2116975
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 274kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS