ERJ-U06D2742V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U06D2742V
JLCPCB Part #
C4231703
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS