ERJ-U06D2740V
MFR.Part #
ERJ-U06D2740V
JLCPCB Part #
C3986801
Description
-55℃~+155℃ 125mW 274Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS