ERJ-U06D2673V
MFR.Part #
ERJ-U06D2673V
JLCPCB Part #
C2116820
Description
-55℃~+155℃ 125mW 267kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS