ERJ-U06D2492V
MFR.Part #
ERJ-U06D2492V
JLCPCB Part #
C4103626
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS