ERJ-U06D2403V
MFR.Part #
ERJ-U06D2403V
JLCPCB Part #
C4279094
Description
-55℃~+155℃ 125mW 240kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS