ERJ-U06D2001V
MFR.Part #
ERJ-U06D2001V
JLCPCB Part #
C4179474
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS