ERJ-U06D1871V
MFR.Part #
ERJ-U06D1871V
JLCPCB Part #
C4316298
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS