ERJ-U06D1821V
MFR.Part #
ERJ-U06D1821V
JLCPCB Part #
C2117006
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS