ERJ-U06D1743V
MFR.Part #
ERJ-U06D1743V
JLCPCB Part #
C4170970
Description
-55℃~+155℃ 125mW 174kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS