ERJ-U06D1621V
MFR.Part #
ERJ-U06D1621V
JLCPCB Part #
C4295998
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS