ERJ-U06D1600V
MFR.Part #
ERJ-U06D1600V
JLCPCB Part #
C2117096
Description
-55℃~+155℃ 125mW 160Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS