ERJ-U06D1540V
MFR.Part #
ERJ-U06D1540V
JLCPCB Part #
C3970795
Description
-55℃~+155℃ 125mW 154Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS