ERJ-U06D1331V
MFR.Part #
ERJ-U06D1331V
JLCPCB Part #
C2117191
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS