ERJ-U06D1212V
MFR.Part #
ERJ-U06D1212V
JLCPCB Part #
C4553092
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS