ERJ-U06D11R8V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U06D11R8V
JLCPCB Part #
C3930446
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS