ERJ-U06D11R0V
MFR.Part #
ERJ-U06D11R0V
JLCPCB Part #
C4336193
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS