ERJ-U06D1004V
MFR.Part #
ERJ-U06D1004V
JLCPCB Part #
C3947911
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1MΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS