ERJ-U03J820V
MFR.Part #
ERJ-U03J820V
JLCPCB Part #
C4265166
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 82Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS