ERJ-U03J683V
MFR.Part #
ERJ-U03J683V
JLCPCB Part #
C4217834
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS