ERJ-U03J5R1V
MFR.Part #
ERJ-U03J5R1V
JLCPCB Part #
C1858825
Package
0603
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS