ERJ-U03J565V
MFR.Part #
ERJ-U03J565V
JLCPCB Part #
C4067281
Package
0603
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 5.6MΩ Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS