ERJ-U03J2R0V
MFR.Part #
ERJ-U03J2R0V
JLCPCB Part #
C1858707
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 2Ω Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS