ERJ-U03J243V
MFR.Part #
ERJ-U03J243V
JLCPCB Part #
C1858581
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS