ERJ-U03J155V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U03J155V
JLCPCB Part #
C4039363
Package
0603
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.5MΩ 100mW Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS