ERJ-U03J131V
MFR.Part #
ERJ-U03J131V
JLCPCB Part #
C1858681
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS