ERJ-U03J106V
MFR.Part #
ERJ-U03J106V
JLCPCB Part #
C1858629
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 10MΩ Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS