ERJ-U03J105V
MFR.Part #
ERJ-U03J105V
JLCPCB Part #
C1858636
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 1MΩ Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS