ERJ-U03J100V
MFR.Part #
ERJ-U03J100V
JLCPCB Part #
C1858654
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS