ERJ-U03F9R09V
MFR.Part #
ERJ-U03F9R09V
JLCPCB Part #
C1013273
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 9.09Ω Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS