ERJ-U03F9763V
MFR.Part #
ERJ-U03F9763V
JLCPCB Part #
C4157773
Description
-55℃~+155℃ 100mW 976kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS