ERJ-U03F9102V
MFR.Part #
ERJ-U03F9102V
JLCPCB Part #
C1859279
Description
-55℃~+155℃ 100mW 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS