ERJ-U03F8R45V
MFR.Part #
ERJ-U03F8R45V
JLCPCB Part #
C1013224
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 8.45Ω Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS