ERJ-U03F8871V
MFR.Part #
ERJ-U03F8871V
JLCPCB Part #
C1859298
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 8.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS