ERJ-U03F8660V
MFR.Part #
ERJ-U03F8660V
JLCPCB Part #
C1859249
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 866Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS